LÉKAŘI

MVDr. Vojtěch Novák - majitel praxe.
Absolvoval v roce 1992. Po absolventské praxi založil v roce 1994 veterinární ošetřovnu na Zlíchově. Úspěšný rozvoj praxe vedl k vybudování rozsáhlejšího specializovaného zařízení v Libuši.
Odborný zájem - kardiologie vč. echokardiografie a ultrasonografie srdce. Absolvoval několik zahraničních stáží, zaměřených jak na odbornou stránku, tak na management veterinární praxe. Naposledy měsíční stáž na kardiologickém oddělení Animal Medical Center New York.

MVDr. Dušan Král
- výkonný ředitel nemocnice.
Absolvoval v roce 2000. Zabývá se chirurgií, endoskopií, gastroenterologií a nemocemi plazů.

MVDr. Dalibor Marada - absolvoval v roce 1994.
Hlavní chirurg a specialista na ophtalmologii a orthopedii. Provádí odborná vyšetření a operace očí (např. luxace čoček) a orthopedické zákroky (např. ruptury kolenních vazů, resekce kyčelních hlavic), operace páteře ap.

MVDr. Tereza Zavadilová - absolvovala v roce 2006.
Ambulantní lékařka, specializuje se na dermatologii a ophtalmologii. Zajímá se o problematiku poruch chování zvířat. Ve volném čase se věnuje výcviku koní.

MVDr. Štěpánka Pecinovská - promovala na Veterinární a farmaceutické univerzitě v Brně v roce 2008.
V roce 2007 a 2005 absolvovala několikatýdenní (jeden a tři měsíce) stáž na pracovišti The Center For Animal Surgery And Dentistry ve Virginii. V roce 2006 v rámci projektu Erasmus strávila jeden měsíc na veterinární univerzitě v Záhřebu. Na veterinární klinice se věnuje stomatologii. Kromě ní by se ráda specializovala na choroby koček. Mezi její záliby patří cestování po našich i cizích krajích, fotografie a jezdectví. Doma chová společně se sestrou dvě kočky Míšu a Zuzanu (12 a 8 let) a králíka Čika.

MVDr. Sylvie Vydrová - ambulantní lékařka, která zároveň zaštiťuje odborné vedení středního personálu

MVDr. Jiří Savara - ambulantní a hospitalizační lékař

MVDr. Hana Zückerová - ambulantní lékařka, věnuje se stomatologii

MVDr. Zuzana Kováčová - ambulantní lékařka, věnuje se dermatologii

MVDr. Barbora Mikušová - ambulantní lékařka
MVDr. Jan Rybníček - jediný současný specialista veterinární dermatologie a dermatohistopatologie v Čechách, člen ESVD a AAVD (evropské a americké společnosti veterinárních dermatologů).

<< zpět

 
                                                           © 2002 Barbora Pejšová