SESTŘIČKY

Katka Rothová - zkušená sestra, jedna ze zakládajících členů personálu. Vystudovala chovatelství exotických zvířat, pracovala v pražské ZOO a v útulcích.
Miluje svého německého ovčáka Damira Fatum, ze zdravotních důvodů již bývalého záchranáře. Po povodních se ujala opuštěné fenky Bajky, které bylo nutno amputovat nohu. Věnuje se kynologii a trampingu, má ráda kulturu.

Jana Vrátná - hospitalizační a ordinační sestra.
Chová králíka a 3 fenky: 15letou pudličku Betynku a nalezené kříženky Terinku a Tobinku. Ráda jezdí na lyže či hraje volejbal. Zajímá se o starověký Egypt.

Miloslava Valachová - anestesteziologická sestra.
Vystudovala SZŠ a původně pracovala u lidských pacientů. V naší nemocnici je od r. 2006. K jejím zálibám patří kromě zvířat i květiny a cestování.

Hana Chvojková - hospitalizační a ordinační sestra.
Vystudovala SŠ Veterinární v Hradci Králové. Má kocoura Macka a se svou fenkou maďarského ohaře se věnuje sportovní kynologii.

Jana Králová - hospitalizační a ambulantní sestra.
Chovu psů se věnuje již 22 let. Čtvrtým rokem vede psí školku a je hlavním výcvikářem ZKO. Ona sama cvičí s vlastními rottweilery. Absolvovala rekvalifikační kurz Péče o zvířata v zájmových chovech. Několik let se hlouběji zabývá také kineziologií.

Zuzana Kříčková - hospitalizační a ordinační sestra.
Vystudovala SŠ Veterinární v Českých Budějovicích. Z útulku si domů přivedla kříženku Angielu. Věnuje se canisterapii a volný čas tráví u koní.

Klára Petrovská - hospitalizační a ambulantní sestra.

Jana Hofmanová - hospitalizační a ambulantní sestra.
Ve Vetnemu od září 2006. Má široký přehled o zvířatech a jejich chovu. Doma na ní čekají boxerka Fany, kočky Vendulka a Vasil a fretky Bubi a Albi.

Nikola Maislová - hospitalizační a ambulantní sestra.

Jitka Lacmanová - hospitalizační a ambulantní sestra.

Eva Pirklová - hospitalizační a ambulantní sestra.

Lucie Provinská - hospitalizační a ambulantní sestra.

 

<< zpět

 
                                                           © 2002 Barbora Pejšová